Xبستن تبلیغات

Tool tip
Tool tip
فان پاتوق
مکی
لینک باکس تیکه ها
 خبری  1,704 بازدید  ۳۰ خرداد, ۱۳۹۱
فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اعلام اجرايي‌شدن مرحله سوم طرح برخورد با اراذل و اوباش پايتخت گفت: با انجام هماهنگي‌هاي‌‌قضايي اين افراد كه اقدام به عربده‌كشي، مزاحمت براي نواميس، خفت‌گيري و شرارت در محلات كرده ...

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اجرایی‌شدن مرحله سوم طرح برخورد با اراذل و اوباش پایتخت گفت: با انجام هماهنگی‌های‌‌قضایی این افراد که اقدام به عربده‌کشی، مزاحمت برای نوامیس، خفت‌گیری و شرارت در محلات کرده بودند، در سطح محلات گردانده می‌شوند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار حسین ساجدی‌نیا صبح سه‌شنبه در تشریح عملیات بزرگ دستگیری اراذل و اوباش پایتخت گفت: در راستای انجام سلسله طرح‌های ارتقای امنیت محلات، شب گذشته مرحله سوم از طرح دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش پایتخت اجرایی شد.

وی با بیان اینکه در این طرح ۱۷۰ تن از اراذل و اوباش پایتخت که جملگی دارای پرونده و سابقه شرارت و ناهنجاری بودند، دستگیر شدند گفت: این عملیات بزرگ توسط تمامی پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی پایتخت در سطح تهران اجرا شد.

ساجدی‌نیا با بیان اینکه اراذل و اوباش دستگیرشده به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار خواهند گرفت، گفت: امیدواریم با حکم مناسبی که برای این افراد در نظر گرفته می‌شود شاهد باشیم تا بار دیگر این افراد دست به اعمال مجرمانه و شرارت نزنند.

ساجدی‌نیا همچنین با تاکید بر اینکه اجرای طرح‌های امنیت محلات ادامه خواهد داشت گفت: افراد دستگیرشده که اقدام به عربده‌کشی، مزاحمت برای نوامیس، خفت‌گیری در سطح محلات، شرارت و غیره کرده بودند با هماهنگی قضایی صبح امروز در محلات گردانده خواهند شد.

 

عملیات بزرگ دستگیری اراذل و اوباش پایتخت

 

 

کشف حدود یک تن موادمخدر در تهران

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه از کشف نزدیک به یک تن موادمخدر در حوزه شهر تهران و استان قزوین خبر داد و گفت: در این راستا دو تن از عاملان اصلی این باند نیز دستگیر شدند.

ساجدی‌نیا با بیان اینکه تعدادی اسلحه گرم نیز از این قاچاقچیان کشف و ضبط شده است گفت: در ماه‌های اخیر در حوزه پلیس مبارزه با موادمخدر، طرح‌های زیادی اجرایی شد و قول می‌دهم با انجام طرح‌های مختلف بتوانیم وضعیت مناسبی در حوزه مبارزه با موادمخدر در شهر تهران ایجاد کنیم که این مهم نیازمند همکاری سازمان‌های دیگر است.

به گفته ساجدی‌نیا این موادمخدر در یک مرحله عملیات پلیسی کشف و قاچاقچیان قصد داشتند که این مواد را در سطح شهر تهران و استان‌های همجوار توزیع کنند.

وی با بیان اینکه وضعیت شهر تهران در حوزه موادمخدر نسبت به گذشته بهبود یافته است گفت: با این حال مردم شاهد برخی اقدامات خرده فروشان و معتادان هستند و از دستگاه‌های ذیربط خواهشمندیم تا در اجرای این طرح‌ها پلیس را یاری کنند.

انتهای پیام

 

عملیات بزرگ دستگیری اراذل و اوباش پایتخت

 

 

عملیات بزرگ دستگیری اراذل و اوباش پایتخت

 

 
L126688558569

منبع این مطلب (The source of this article)


گردآوري شده توسط: گروه تیکه ها لینک کوتاه این مطلب

Cloob facebook Google+
عینک آفتابی Louis vuitton

ساعت مچی Casio 554


موتور ژاپنی-فول استیل -ضد آب

گارانتی 6 ماهه-جعبه اورجینال کاسیو – در چند رنگ


 هم اکنون این محصول را بابیش از 70تخفیف بصورت اینترنتی سفارش دهید !

به جای پرداخت 145000 تومان تنها 55000 تومان پرداخت کنید