فعال ترین و خطرناک ترین آتش فشان های دنیا + تصاویر

لینک باکس تیکه هاجشنواره تخفیف ویژه محصولات


خرید ساعت خرید ساعت خرید ساعت
خرید ساعت
خرید عینک خرید عینک خرید عینک
خرید عینک

لینک باکس فانپاتوقفعال ترین و خطرناک ترین آتش فشان های دنیا + تصاویر

به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آتشفشان‌ها ممکن است در هر لحظه بار دیگر فعالیت‌هایشان را آغاز کنند و صدمات بسیار زیادی را به بار آورند.

“ساکوراجیما”

یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا را می‌توانید در ژاپن پیدا کنید؛ این آتشفشان در سال ۱۹۱۴ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد و در سال ۱۹۵۵ کار خودش را با جدیت بیشتری پیش گرفت؛ این آتش فشان در ۴۵  سال گذشته بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ بار فعالیت کرده است.

“پوپوکاتپه”

این آتشفشان در مکزیک قرار دارد و به عنوان دومین کوه بلند این کشور نیز شناخته می‌شود، اما مورد خاص این آتشفشان فعال بودن بیش از اندازه آن است؛ این آتش فشان از سال ۱۵۱۹ بیش از ۲۰ بار فعالیت کرده است و البته از سال ۱۹۹۴ تا به امروز فعالیتش قطع نشده است.

nf00245452 1 فعال ترین و خطرناک ترین آتش فشان های دنیا + تصاویر

“کیلایوآ”

شاید بتوان گفت یکی از ۵ آتشفشان بسیار فعال در دنیاست و از سال ۱۹۸۳ فعالیت خودش را آغاز کرد و به تنهایی ۲ جزیره از مواد مذاب در اطراف خودش ایجاد کرده است؛ در اطراف این آتشفشان منطقه‌ای ۱۱۷ کیلومتر مربعی از مواد مذاب ایجاد شده است.

nf00245452 2 فعال ترین و خطرناک ترین آتش فشان های دنیا + تصاویر

“کوه هلن”

این کوه در منطقه اسکامانیا در آمریکا قرار دارد و به عنوان یکی از فعال‌ترین کوه‌های آتشفشان شناخته می‌شود؛ این آتشفشان با فعالیتی که در سال ۱۹۸۰ انجام داد، باعث شد تا ۵۷ نفر کشته و یک منطقه به وسعت ۳۰۰ کیلومتر را تخریب کرد؛ ابن آتشفشان در سال ۲۰۰۸ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد.

nf00245452 3 فعال ترین و خطرناک ترین آتش فشان های دنیا + تصاویر

L126688558569
ساعت مچی Casio 554موتور ژاپنی-فول استیل -ضد آب

گارانتی 6 ماهه-جعبه اورجینال کاسیو – در چند رنگ


 هم اکنون این محصول را بابیش از 70تخفیف بصورت اینترنتی سفارش دهید !

به جای پرداخت 145000 تومان تنها 55000 تومان پرداخت کنید
Tool tip
Tool tip