Xبستن تبلیغات


کلیپ غیراخلاقی در هتل بزرگ رشت/عکسعکسی که مایه خجالت ایرانیان است+عکسزیباترین دختر جهان کشف شد + عکسمرگ مشکوک و ناگهانی علی دایی/عکسحرکت زشت یک زن در مترو + عکسسفره ناهار عجیب اعضای گروه داعش در سوریهبازیگر معروف و جوان زن در آسایشگاه روانی! + عکس
Tool tip
Tool tip
فان پاتوق
عینک خلبانی شیشه آبی

لینک باکس جوکی
 جالب ها  383 بازدید  ۳۱ شهریور, ۱۳۹۱
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آتشفشان‌ها ممکن است در هر لحظه بار دیگر فعالیت‌هایشان را آغاز کنند و صدمات بسیار زیادی را به بار آورند. "ساکوراجیما" یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا را می‌توانید ...

به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آتشفشان‌ها ممکن است در هر لحظه بار دیگر فعالیت‌هایشان را آغاز کنند و صدمات بسیار زیادی را به بار آورند.

“ساکوراجیما”

یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا را می‌توانید در ژاپن پیدا کنید؛ این آتشفشان در سال ۱۹۱۴ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد و در سال ۱۹۵۵ کار خودش را با جدیت بیشتری پیش گرفت؛ این آتش فشان در ۴۵  سال گذشته بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ بار فعالیت کرده است.

“پوپوکاتپه”

این آتشفشان در مکزیک قرار دارد و به عنوان دومین کوه بلند این کشور نیز شناخته می‌شود، اما مورد خاص این آتشفشان فعال بودن بیش از اندازه آن است؛ این آتش فشان از سال ۱۵۱۹ بیش از ۲۰ بار فعالیت کرده است و البته از سال ۱۹۹۴ تا به امروز فعالیتش قطع نشده است.

فعالترین دیدنی ترین آتش فشان ها خطرناک ترین آتش فشان ها آتش فشان

“کیلایوآ”

شاید بتوان گفت یکی از ۵ آتشفشان بسیار فعال در دنیاست و از سال ۱۹۸۳ فعالیت خودش را آغاز کرد و به تنهایی ۲ جزیره از مواد مذاب در اطراف خودش ایجاد کرده است؛ در اطراف این آتشفشان منطقه‌ای ۱۱۷ کیلومتر مربعی از مواد مذاب ایجاد شده است.

فعالترین دیدنی ترین آتش فشان ها خطرناک ترین آتش فشان ها آتش فشان

“کوه هلن”

این کوه در منطقه اسکامانیا در آمریکا قرار دارد و به عنوان یکی از فعال‌ترین کوه‌های آتشفشان شناخته می‌شود؛ این آتشفشان با فعالیتی که در سال ۱۹۸۰ انجام داد، باعث شد تا ۵۷ نفر کشته و یک منطقه به وسعت ۳۰۰ کیلومتر را تخریب کرد؛ ابن آتشفشان در سال ۲۰۰۸ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد.

فعالترین دیدنی ترین آتش فشان ها خطرناک ترین آتش فشان ها آتش فشان


کلیپ غیراخلاقی در هتل بزرگ رشت/عکس


عکسی که مایه خجالت ایرانیان است+عکس


زیباترین دختر جهان کشف شد + عکس


مرگ مشکوک و ناگهانی علی دایی/عکس


حرکت زشت یک زن در مترو + عکس


سفره ناهار عجیب اعضای گروه داعش در سوریه


بازیگر معروف و جوان زن در آسایشگاه روانی! + عکس


L126688558569

منبع این مطلب (The source of this article)


گردآوري شده توسط: گروه تیکه ها لینک کوتاه این مطلب

Cloob facebook Google+
عینک آفتابی Louis vuitton

ساعت مچی Casio 554


موتور ژاپنی-فول استیل -ضد آب

گارانتی 6 ماهه-جعبه اورجینال کاسیو – در چند رنگ


 هم اکنون این محصول را بابیش از 70تخفیف بصورت اینترنتی سفارش دهید !

به جای پرداخت 145000 تومان تنها 55000 تومان پرداخت کنید