Xبستن تبلیغات

Tool tip
Tool tip
فان پاتوق
مکی
لینک باکس تیکه ها
 جالب ها  405 بازدید  ۳۱ شهریور, ۱۳۹۱
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آتشفشان‌ها ممکن است در هر لحظه بار دیگر فعالیت‌هایشان را آغاز کنند و صدمات بسیار زیادی را به بار آورند. "ساکوراجیما" یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا را می‌توانید ...

به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آتشفشان‌ها ممکن است در هر لحظه بار دیگر فعالیت‌هایشان را آغاز کنند و صدمات بسیار زیادی را به بار آورند.

“ساکوراجیما”

یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا را می‌توانید در ژاپن پیدا کنید؛ این آتشفشان در سال ۱۹۱۴ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد و در سال ۱۹۵۵ کار خودش را با جدیت بیشتری پیش گرفت؛ این آتش فشان در ۴۵  سال گذشته بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ بار فعالیت کرده است.

“پوپوکاتپه”

این آتشفشان در مکزیک قرار دارد و به عنوان دومین کوه بلند این کشور نیز شناخته می‌شود، اما مورد خاص این آتشفشان فعال بودن بیش از اندازه آن است؛ این آتش فشان از سال ۱۵۱۹ بیش از ۲۰ بار فعالیت کرده است و البته از سال ۱۹۹۴ تا به امروز فعالیتش قطع نشده است.

“کیلایوآ”

شاید بتوان گفت یکی از ۵ آتشفشان بسیار فعال در دنیاست و از سال ۱۹۸۳ فعالیت خودش را آغاز کرد و به تنهایی ۲ جزیره از مواد مذاب در اطراف خودش ایجاد کرده است؛ در اطراف این آتشفشان منطقه‌ای ۱۱۷ کیلومتر مربعی از مواد مذاب ایجاد شده است.

“کوه هلن”

این کوه در منطقه اسکامانیا در آمریکا قرار دارد و به عنوان یکی از فعال‌ترین کوه‌های آتشفشان شناخته می‌شود؛ این آتشفشان با فعالیتی که در سال ۱۹۸۰ انجام داد، باعث شد تا ۵۷ نفر کشته و یک منطقه به وسعت ۳۰۰ کیلومتر را تخریب کرد؛ ابن آتشفشان در سال ۲۰۰۸ بار دیگر فعالیت خودش را آغاز کرد.
L126688558569

منبع این مطلب (The source of this article)


گردآوري شده توسط: گروه تیکه ها لینک کوتاه این مطلب

Cloob facebook Google+
عینک آفتابی Louis vuitton

ساعت مچی Casio 554


موتور ژاپنی-فول استیل -ضد آب

گارانتی 6 ماهه-جعبه اورجینال کاسیو – در چند رنگ


 هم اکنون این محصول را بابیش از 70تخفیف بصورت اینترنتی سفارش دهید !

به جای پرداخت 145000 تومان تنها 55000 تومان پرداخت کنید